Kancelaria adwokacka - Sosnowiec

Nasza Kancelaria adwokacka świadczy pełen zakres usług prawnych zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Zapewniamy skuteczną i profesjonalną pomoc prawną opierając się na zdobytym doświadczeniu oraz systematycznie poszerzanej wiedzy. Naszym priorytetem jest lojalność wobec Klienta i należyte zabezpieczenie jego interesów. Dlatego działania Kancelarii prowadzone są z najwyższą starannością oraz z zachowaniem pełnej poufności. Łączymy nowoczesne podejście do obsługi Klienta z zasadami etyki wpisanymi w zawód adwokata.

Niezwykle ważne jest dla nas budowanie relacji z Klientem opartej na zaufaniu, empatii i poczuciu bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że każdy kto szuka dobrego adwokata, oczekuje od niego dużego wsparcia. Wiemy również, że każda sprawa wymaga indywidualnej analizy i podejścia. Dlatego w pierwszej kolejności poznajemy potrzeby naszego Klienta oraz staramy się zrozumieć jego sytuację życiową, aby móc opracować skuteczne metody działania i prowadzić jego sprawę z pełnym zaangażowaniem. Podczas prowadzenia sprawy jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, odpowiadamy na nurtujące ich pytania oraz na bieżąco informujemy o postępach i przebiegu sprawy.

Prowadzimy Kancelarię adwokacką w mieście Sosnowiec. Nasza działalność skupia się przede wszystkim w ramach miasta Sosnowiec i okolicy (Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice, Katowice). Świadczymy również pomoc prawną w innych miastach na terenie województwa śląskiego, jak również poza nim. Reprezentujemy Klientów mieszkających na co dzień za granicami kraju w sprawach dotyczących ich interesów w Polsce.

Zapewniamy skuteczną i fachową pomoc prawną w zakresie wielu gałęzi prawa (w szczególności prawa karnego, prawa karnego wykonawczego, prawa cywilnego i rodzinnego oraz prawa gospodarczego).

Kancelaria adwokacka adwokat Pauliny Leszczyńskiej świadczy kompleksową prawną obejmującą w szczególności: przygotowywanie dokumentów i umów, sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych, reprezentację Klientów przed sądami, organami ścigania, organami i instytucjami administracji publicznej.

W ramach prowadzonej działalności współpracujmy z notariuszami, doradcami podatkowymi, komornikami sądowymi, a także ekspertami z innych dziedzin, dzięki czemu świadczona przez nas pomoc prawna ma charakter kompleksowy.

Adwokat Paulina Leszczyńska Adwokat Paulina Leszczyńska